Top

PRZESTRZEŃ

``Przestrzeń`` to nasza myśl przewodnia całego projektu apartamentów Botanica. Po pierwsze duża działka 2000 tys m2 przeznaczona tylko na 2 budynki i 8 apartamentów. Oznacza to dużo przestrzeni dla rodzin, integrację i wspólne zabawy dzieci.

FUNKCJONALNOŚĆ

Zaprojektowane przez architekta przestronne apartamenty dają szerokie możliwości organizacji przestrzeni. Brak podciągów, wylewane stropy sprawią, że Wasze mieszkanie będzie miało taki rozkład, jaki sobie wymarzyłeś. Po prostu mieszkaj tak jak lubisz. Potrzebujesz 4 sypialni, nie ma problemu. Obszerny gabinet do pracy w domu? Na pewno znajdziesz miejsce.
A może wolisz mieszkać w mniejszym mieszkaniu, a jeden poziom wynająć jako oddzielne mieszkanie? Zarabiaj i spłacaj kredyt.

m

Aktualne trendy, najlepsze rozkałdy

Architekci projektowali tak, jakby sami mieli w nich zamieszkać. Stąd nie ma rozwiązań, które sprawdzają się jedynie na papierze, a takie, które docenia się w codziennym życiu.
Mieszkania zaprojektowaliśmy z myślą o dużych rodzinach, są przestronne z dużymi ogrodami lub obszernymi zielonymi tarasami na dachach. Mieszkasz jak we własnym domu.

Zieleń zachwyci...

Szczególną uwagę poświęciliśmy też zieleni zaprojektowanej przez architekta krajobrazu. Ogrodnicy posadzą drzewa, krzewy i byliny. Pojawią się także pagórki porośnięte ozdobnymi trawami. Całości dopełnią reflektory do podświetlania roślin.

You don’t need to employ a company which need essay writing service isn’t likely to write your paper for you.